Aegon neemt onna-onna over
Aegon is nu volledig eigenaar van onna-onna, bemiddelaar in verzekeringen voor vrouwen. Aegon heeft op 30 juni 2014 alle aandelen verworven in Newdutch BV, het bedrijf achter onna-onna. In september 2011 had Aegon al vijftig procent van de aandelen van de oprichters gekocht.
Met deze transactie verandert er verder niets voor onna-onna. Het bedrijf blijft zelfstandig opereren vanuit zijn locatie in Amsterdam en werkt verder aan het uitbouwen van het bedrijf. De klanten en werknemers van onna-onna ondervinden geen gevolgen van de aandelenkoop. De volledige overname van onna-onna was bij de aandelenkoop in 2011 al voorzien.
Wat is onna-onna?
Onna-onna is een verkoop- en serviceorganisatie die zich primair richt op de doelgroep vrouwen. Opgericht in 2008 als bemiddelaar in autoverzekeringen voor vrouwen. Na een aantal jaren is het assortiment uitgebreid met andere schadeverzekeringen. Distributie gaat met name via www.onna-onna.nl en via Independer, ondersteund door een call center. Hoge kwaliteit en uitstekende service vormen het uitgangspunt in de dienstverlening.
Onna-onna is een van de ventures van Aegon. Andere ventures zijn Facebook-verzekeraar Kroodle, online-bank Knab en hypotheekadviseur eyeOpen.
Aegons doelstelling om mensen te helpen het beste uit hun leven te halen is leidraad voor alle activiteiten van Aegon Nederland, of het nu gaat om pensioen, hypotheken, beleggingen, bankzaken of schadeverzekeringen. Als toonaangevende belegger en werkgever wil de onderneming een positieve bijdrage leveren aan belangrijke maatschappelijke vraagstukken, waarbij de nadruk ligt op klimaatverandering en diversiteit & inclusie.
Aegon Nederland is de trotse moedermaatschappij van TKP, Knab, Nedasco en Robidus.
Laatste nieuws
Den Haag
2591 TV Den Haag
Tеl: +31 70 344 32 10
Email: persvoorlichting@aegon.nl
Woordvoerders
![]() Volg mij op Facebook (opens in new window)
|
Alexander Kuipers Senior woordvoerder +31 6 11 33 36 19 |